Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povídky od Nyoko

Příspěvky

Kouzlo mlhy

1. 12. 2010

Takže naši milí, věrní čtenáři, víme, že jsme sem už dlouho nic nevložili. Je to tím, že kromě nedostatku času je i múza nedostatkovým zbožím. ^^ Tímto se vám chci omluvit za sebe i Lunu a vkládám sem jednu povídku, která vznikla mojí rukou za asistence Roberta z PP :o) Psali jsme ji 2. listopadu ku příležitosti svátku všech zemřelých a musím říct, že se nám opravdu povedla. :o)

 

Abyste poznali, kdo co psal, označili jsme každou část písmenkem v závorce ;o)

Přeju příjemné čtení a trpělivost při čekání na pokračování našich děl ;o)

 

Nyo :o)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Povídky od Nyoko | Komentářů: 1

Za zdmi panství Gibberthon hall - 2

16. 8. 2010

Konečně jsem se dokopala k tomu, sem hodit pokračování k jedné z mých načatých povídek :o)

 

Po nečekaně milém přijetí se Melisa s malou Rebecou vydá do kuchyně ulovit něco k snědku. Od komorníka se dozví, kdo pro celé panství připravuje ty nejvybranější lahůdky a s úsměvem na rtech vejde do Amandina království. Ta ji jak se patří přivítá a hned mezi dveřmi na ni vychrlí jednu otázku za druhou. S ujištěním, že jí Melisa vše poví, ji pustí dál a napjatě očekává odpovědi na své otázky. Melisa však není jediná, kdo se rozhodl v tuto ranní hodinu navštívit Amandu v jejím voňavém království. Co všechno se Amanda od Melisy dozví? Slyšel nezvaný host Melisino tajemství?

 

Doufám, že se bude líbit :o)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Povídky od Nyoko | Komentářů: 7

Slohovka na téma... - 2

2. 4. 2010

Mladá žena to v životě daleko nedotáhne, pokud nedostala pár pořádných do nosu.

 

Tak... xD konečně jsem to doupravila, tak doufám, že tam nebude moc chyb ;o) ^-^ Přeju hezký čtení :o)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Povídky od Nyoko | Komentářů: 6

Slohovka na téma... - 1

26. 3. 2010

Mladá žena to v životě daleko nedotáhne, pokud nedostala pár pořádných do nosu.

 

Takže.... ^^ po dlouhý době sem dávám něco ke čtení. Je to moje slohovka, kterou jsme psali ve škole jako přípravu na písemnou maturitu, takže to berte s rezervou, má to jistý omezení ^-^ ;o) Nejdřív jsem nevěděla, jak si tenhle výrok Winstona Churchilla přebrat, ale nakonec z toho něco vzniklo ^-^ V příběhu se dozvíte o jedný slečně, který její rodiče dělají ze života peklo a jak to dopadne, když si jednoho "krásnýho" dne otevře pusu na svýho otce a taky to, že jsem nejspíš odbočila od tématu xD ale to posuďte sami ;o) :o)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Povídky od Nyoko | Komentářů: 4

Za zdmi panství Gibberthon hall - 1

11. 2. 2010

A je to tu ^-^ rozhodla jsem se vás dál netrápit a hodit to sem už dneska. Částečně je to taky tím, že jsem absolutně neměla představu, kde to ufiknout a taky tím, že se ve škole nudím  xo) ;o)

 

Na panství Gibberthon hall dorazí nová chůva Melisa, kterou Lord Simeron přijal do svých služeb, aby pečovala o jeho malého synka Saphirotha, jež je na svůj věk neobvykle inteligentní. Melisa si však s sebou bez předchozí dohody přinese nemluvně. Obává se, že by jí miminko mohli vzít, a i když se to nezdá, je připravená malou Rebecu chránit. V jiném případě se vzdát své nové práce, jen aby zůstala s ní...

 

Přeju hodně trpělivosti a pevný nervy při čtení ;o) Pls. piště komentáře, abych věděla, jak na tom jsem ;o)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Povídky od Nyoko | Komentářů: 5

Úvod k nové povídce

6. 2. 2010

Táákže... ^^ rozhodla jsem se vám sem dát takový malý úvod do mojí nový povídky, která nese název "Za zdmi panství Gibberthon hall" :o) Doufám, že mě neukamenujete za to, že námět je trošičku ohranější, a snad povídka samotná předčí vaše očekávání ;o) Tak jdeme na to....

 

Nyoko :o)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Povídky od Nyoko | Komentářů: 4

Taková normální holka - 2

28. 8. 2009

Tak jsem se tedy po dlouhé, ale opravdu dlouhé době dokopala k tomu, napsat pokráčko k mému takzvanému románu ;o) Co se v něm stane si přečtěte a nezapomeňte to brát s rezervou ^^ ;o)

 

P.S.: Nějakej ten komentář by mi taky udělal radost :o)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Povídky od Nyoko | Komentářů: 7

Poslední sbohem - 6

10. 7. 2009

Po dlouhé době jsem se dokopala k tomu, napsat pokračování... ^^

V minulém díle Elena po Enrikeho "odchodu" opět usnula a ve snu se vrátila zpět do minulosti, kde svému bratranci Sergiovi vyznala své city. Během jejich rozhovoru ale zapadlo slunce a jako terč své pomsty si je vyhlídnul běsnící upír. Jak to v Elenině minulosti dopadlo a jak její sen skončí?

 

Je to trošičku kratší, ale snad se bude líbit. ;o)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Povídky od Nyoko | Komentářů: 8

Poslední sbohem - 5

15. 8. 2008

Ne zas tak obyčejný rozhovor mezi upírem a lovcem nabere nečekaný směr. Elena se dozvídá pravdu ohledně práva na pomstu, které má výhradně Enrike a opět se v ní probouzí lovecké pudy. Mít u sebe zbraň, byl by už dávno mrtvý. Enrike vyklízí pole a Elena opět usíná. O čem se jí bude zdát tentokrát?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Povídky od Nyoko | Komentářů: 2

Taková normální holka - 1

30. 7. 2008

Z tohodle dílka by měl po dokončení vzejít román....sama tomu moc nevěřim, ale zkusit to můžu, že? ^^ Co se týče názvu...má to být: Taková "normální" holka, ale kolonka Nadpis nepovoluje uvozovky... ^^:o)

Budu strašně ráda za každej váš komentář... ;o)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Povídky od Nyoko | Komentářů: 9