Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úvod k nové povídce

6. 2. 2010

Za zdmi panství Gibberthon hall

(úvod)

Jak už jsem se zmínila v perexu, téma této povídky je trošičku ohranější. Každopádně mě to napadlo nedávno, když jsem nemohla usnout a během chviličky jsem měla vymyšlenou jednu celou scénu vč. jmen postav a přímé řeči... :o) taky proto jsem se rozhodla to sepsat do počítače černé na bílé a neodsunout to stejně jako spousty dalších povídek hluboko do své mysli *pyšně přikyvuje hlavou* ^-^ Bylo to jako kdyby mě po dlouhé době políbila múza a osvítili mě všichni svatí... xoD Ona scéna, o které jsem se právě zmínila bude mít v perexu napsáno 18+, ale dočkáte se jí až za dýl, páč se odehraje někdy v polovině příběhu ;o) (i když, možná jich v příběhu samotném bude víc a tudíž se dočkáte i dřív...kdo ví ^^) Postavy a názvy měst a sídel jsou vymyšlené, takže nemá cenu se je snažit hledat v nějakých mapách... (bohužel Nyoko nemá mozek na to, aby psala o historicky známých lidech. Dějepis jí totiž nidky moc nebral a tudíž o nich prd ví ;o) ^^)

 

Hl. postavy: Rebeca Lilly of the Valley,  Saphiroth of the Dethrow

Další postavy: Simeron of the Dethrow, Carmen of the Dethrow, komorník Moris, Sir Marco de Charme, Lilly Claris of the Valley, Conrad of the Valley, kuchařka Amanda, Rebečina opatrovnice Melisa, Sir Lucius de Infferne a další...

 

A teď už k samotnému ději....

Příběh se odehrává v 17. století někde na území Velké Británie. Jak už vyplývá z názvu, téměř celý děj se bude točit okolo panství Gibberthon hall. Lordu Simeronovi a lady Carmen se narodí syn, Saphiroth. Rok potom Simeron přijme do svých služeb mladou chůvu, která si s sebou nečekaně přinese i nemluvně. Dvouměsíční holčičku, Rebecu, kterou bude na panství vychovávat, stejně jako malého lorda Saphirotha. Přesto však spolu děti ani jednou nepřijdou do styku. Až v Rebečiných 12 letech, kdy na panství začne pracovat jako služebná. Narozdíl od ostatních služebných si však nenechá jen tak něco líbit a přesto, že k Saphirothovi a jeho rodičům bude chovat náležitou úctu, občas svému ostrému jazýčku popustí uzdu. Tím si ovšem od Saphirotha nepomůže, protože se do ní po určité době zamiluje. Ani on jí nebude lhostejný, ale kvůli svému postavení to nedá najevo. V příběhu se také párkrát objeví záhadný Sir Lucius de Infferne, který o neoblomnou Rebecu projeví zájem. Je však Rebeca toho postavení, o kterém je více než přesvědčená? Jaké tajemství Melisa střeží, aby jí ho mohla po dosažení osmnáctých narozenin prozradit? A kdo je vlastně onen záhadný Sir Lucius? To se dozvíte až z povídky samotné.... :o)

 

První díl sem přibude nejpozději příští týden ;o)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:o) Děkuju :o)

(Nyoko, 11. 2. 2010 13:15)

Tak doufám, že nezklamu ;o) :o)

Good Idea!!!

(Tereska =*), 10. 2. 2010 19:14)

Wow.. Už se moooc těším.. =)

xoD

(Nyoko;, 8. 2. 2010 21:09)

Nebuď hrrr... ^-^ dočkej času, brzo ho sem hodím... ;o)

no...! :))

(Jeanne, 8. 2. 2010 16:31)

ták, týden už uběhl a šup sem s prvním dílem! :D